Niewiele osób jest dziś w stanie wyobrazić sobie życie bez swojego telefonu komórkowego. Z powodzeniem zastąpił wiele innych urządzeń, takich jak aparaty cyfrowe, odtwarzacze muzyki, czy nawigacje, łącząc w sobie wszystkie te funkcje. Ze smartfonów korzystamy często, intensywnie i w różnych warunkach. Nawet jeśli posiadają one solidne wykonanie, takie jak Lenovo K5, warto zapewnić im dodatkową ochronę. W tej roli znakomicie sprawdzą się etui na telefon Lenovo K5.

https://www.etuo.pl/lenovo-k5-etui-na-telefon-foto-case-smieszny-osiol.html

Profesjonalna ochrona

Szeroki i różnorodny asortyment sprawia, że każdy klient znajdzie produkt najlepiej dopasowany do jego potrzeb. Case na Lenovo K5 występują w dwóch modelach, które różnią się sposobem zaprojektowania i formą ochrony telefonu. Mowa tutaj o standardowym etui wykonanym z elastycznego tworzywa TPU, które jest zakładane na tylną część urządzenia i chroni ją wraz z bokami smartfona. Druga opcja to etui na Lenovo K5 w formie książki, zaprojektowane przy pomocy materiału imitującego skórę. Osłania zarówno tył telefonu, jak i jego ekran, czyniąc to wyjątkowo skutecznie dzięki specjalnemu elastycznemu etui znajdującemu się wewnątrz. Nie utrudnia przy tym dostępu do gniazda ładowania, czy wszelkich przycisków umieszczonych na obudowie. Futerał można ułożyć w specjalny sposób, który sprawi, że oglądanie filmów lub granie w gry będzie znacznie wygodniejsze. Niezależnie od tego, który z tych modeli etui na Lenovo K5 wybierzemy, zagwarantujemy sobie ochronę smartfona przed różnego rodzaju zarysowaniami, uszczerbkami i innymi uszkodzeniami. Wbrew pozorom bowiem telefon może ucierpieć nie tylko podczas upadku, ale na przykład również podczas otarcia z innym przedmiotem. W przypadku każdego telefonu również Lenovo K5 case sprawia także, że znacznie pewniej i stabilniej leży on w dłoni.

https://www.etuo.pl/lenovo-k5-etui-na-telefon-wallet-book-czarny.html

Wiele możliwości

Case to nie tylko sposób na niezbędną ochronę smartfona. To również produkt, który pozwala szybko, bezproblemowo i efektownie zmienić wygląd swojego urządzenia. Jeśli chodzi o etui na Lenovo K5, to posiada on wyjątkowo dużo dedykowanych osłon w różnych wzorach i kolorach. Klienci mogą sięgnąć po dyskretne, zupełnie przezroczyste wersje, czy delikatne pastelowe nadruki albo po odważne połączenia wyrazistych barw. Geometryczne desenie, lamparcie cętki, imitacje marmuru, podobizny zwierząt, rysunkowe motywy kwiatów – to tylko niektóre przykłady dostępnych wariantów! Warto podkreślić, że posiadacze Lenovo K5 etui mogą zaprojektować samodzielnie. Wystarczy umieścić w kreatorze wybraną przez siebie fotografię, którą można ozdobić napisem i przekazać do realizacji. Pokrowiec na telefon ze zdjęciem ukochanego pupila? Teraz to możliwe!

Własne etui możesz zaprojektować tu: https://www.etuo.pl/lenovo-k5-etui-z-nadrukiem.html