W ciągu ostatnich lat powerbank stał się jednym z najczęściej wykorzystywanych akcesoriów mobilnych. To przydatne urządzenie umożliwia ładowanie telefonu poza domem, bez wykorzystywania tradycyjnych gniazdek elektrycznych. Pewnie niejednokrotnie zdarzyło Ci się wyjść z domu z rozładowanym telefonem lub wyczerpać baterię w trakcie podróży, spaceru czy pobytu u znajomych. Podłączanie się do czyjegoś kontaktu bywa niekomfortowe, ale sytuacja znacznie się pogarsza, gdy nie mamy żadnej możliwości podładowania telefonu w pilnych sytuacjach.

Obecne modele telefonów bywają wadliwe, baterie często rozładowują się niespodziewanie, zdarza się również, że wpływ na poziom zasilania ma także pogoda, np. mrozy. W takich sytuacjach warto mieć przy sobie dobrej jakości powerbank. W kryzysowych sytuacjach okazuje się on bezcenny. Takiego zakupu dokonać można na stronie etuo.pl, która oferuje pojemne powerbanki o różnych pojemnościach ładowania.

Ranking power banków – TOP 5


Powerbank Forever 8000 mAh – Travel Battery TB-008

Pojemny i kompaktowy powerbank, to podstawa długich podróży. W szybkim tempie naładuje baterię Twojego urządzenia, przydając się m.in. podczas biwaków. Jego pojemność to 8000 mAh. Produkt jest poręcznych rozmiarów, dzięki czemu bez problemu zmieścisz go w kieszeni kurtki lub plecaka. Zbudowany jest z wytrzymałych materiałów, a czarny kolor w połączeniu z białymi dodatkami nadaje urządzeniu estetycznego wyglądu.

Powerbank 7000 mAh – Puridea S5 z dwoma gniazdami USB – różowy

Różowo-białe urządzenie to świetne akcesorium dla dziewczyn, sprawdzające się podczas pobytu poza domem. Ten dobry powerbank jest wydajny i może kilkakrotnie naładować baterię smartfonu czy tabletu. Nie zajmuje wiele miejsca w torebce, dzięki czemu łatwo przenosić go z miejsca na miejsce. Waga produktu to jedynie 145,2 gramów. Największą zaletą powerbanka są dwa gniazda USB o mocach adekwatnych do ilości urządzeń – pojedyncza – 2,4 A; podwójna – 3A.

Powerbank 10000 mAh – Puridea S2 z dwoma gniazdami USB – czarny

Wysoka pojemność powerbanku to zdecydowanie jego największa zaleta. To dobrej jakości urządzenie, które zapewnia dostęp do dwóch gniazd USB. Jego obudowa jest wytrzymała, a front matowy, dzięki czemu nie zostawisz tłustych odcisków od palców. W celu wyczyszczenia produktu wystarczy użyć ściereczki z mikrofibry.

Powerbank 30000 mAh – Baseus Mini Ja z 2x USB QC 3.0 , microUSB, Lightning, USB-C PD 3.0 + LED – czarny

W rankingu najlepszych powerbanków znalazł się ten funkcjonalny model powerbanka Baseus. To lekki i mały sprzęt o bardzo dużej pojemności, pozwalający na ładowanie trzech urządzeń w tym samym czasie (jeden z portów to port USB typu C). Urządzenie zawiera czujniki przeciw przeciążeniowe oraz przeciwprzepięciowe, zapewniając bezpieczeństwo ładowania. Na jego krawędziach umieszczono cztery diody LED informujące o stanie baterii litowo-polimerowej.

Powerbank 20000 mAh – Huawei CP22QC 18 W z Quick Charge – biały

To wytrzymały produkt o bardzo dużej pojemności. Biała obudowa z tworzywa sztucznego zapewnia elegancki wygląd, a jego waga jest niewielka. Powerbank zawiera dwa klasyczne porty USB oraz jeden typu C. Możesz również korzystać z szybkiego ładowania Quick Charge o mocy 18W, o ile posiadasz kompatybilny sprzęt. Wskaźnik LED informuje o aktualnym stanie baterii, dzięki czemu możesz kontrolować jej poziom.